| Item Length | 72.3 mm (2.85″) |
|---|---|
| Male Pipe | 31.75 mm (1.25″) |
| Female Swivel | 31.75 mm (1.25″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
Brennan 3/4″ MNPT x 3/4″ Female Swivel, Straight Adapter, Steel (1404-12-12)
$10.31
5/8" Female Swivel x 1/2" Male NPT, Swivel Adapter, Steel (S3520-10D)
$0.25
Brennan 1-1/4″ MNPT x 1-1/4″ Female JIC, Straight Swivel Adapter (6505-20-20)
$29.50
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.22 × 2 × 1.7 cm |
| Bin Location | 00095047 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 6505-20-20 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.