| Male Pipe | 31.75 mm (1.25″) |
|---|---|
| Female Pipe | 31.75 mm (1.25″) |
| Finish | Trivalent Zinc |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
1-1/4″ Male NPT x 1-1/4″ Female NPT, Steel Adapter, 90-Deg. Street Elbow (900982)
$40.81
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.8 × 6.7 × 5 cm |
| Bin Location | 00095023 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 900982 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.