| Male Pipe | 50.8 mm (2.00″) |
|---|---|
| Female Pipe | 50.8 mm (2.00″) |
| Finish | Trivalent Zinc |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
Eaton Weatherhead® 2″ MPT x 2″ FPT, Steel Adapter, 90° Elbow (C3409X32)
$366.16
Out of stock
Additional information
| Weight | 4.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8.6 × 6.5 cm |
| Bin Location | 00095023 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | C3409X32 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.