| Male Pipe | 12.7 mm (0.50″) |
|---|---|
| Female Pipe | 12.7 mm (0.50″) |
| Finish | Trivalent Zinc |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
1/2″ Male NPT x 1/2″ Female NPT, Steel Adapter, 90-Deg. Street Elbow (900912)
$6.31
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 4.5 × 3 cm |
| Bin Location | 00095022 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 900912 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.