| Female Pipe | 3.17 mm (0.125″) |
|---|---|
| Female Swivel | 3.17 mm (0.125″) |
| Working Pressure | 5000 psi Rating |
| Fitting Type | Connector Adapter |
1" Female JIC, Flare Adapter Fitting, Swivel Union, Steel (S3542-16)
$33.29
5/8″ Female JIC, Flare Adapter Fitting, Swivel Union, Steel (S3542-10)
$11.25
1/8″ FNPT x 1/8″ Female Swivel NPSM, Female Connector, Steel (S1103-AA)
$3.54
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.52 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 3 cm |
| Bin Location | 00095034 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | S1103-AA |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.