| Tube O.D | 3.17 mm (0.125″) |
|---|---|
| Male Pipe | 3.17 mm (0.125″) |
| Working Pressure | 150 psi Rating |
| Fitting Type | Connector Type |
1/8″ Tube O.D x 1/8″ Male NPT, Air Shift Transmission Brass Male Pipe Connector (868-2A)
$2.47
8 in stock
Only 8 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.04 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 1.2 × 1.2 cm |
| Bin Location | 00094065 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 868-2A |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.