| Diameter | 10 mm (0.393″) |
|---|---|
| Wrench Size | 17 mm (0.669″) |
| Length | 50 mm (1.968″) |
| Material | Stainless Steel |
10mm Diameter, 20mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMF10.20)
$0.51
Euclid 5/8″ Thread Size, 4-1/2″ Length, Hexagon Head Bolt (E3415)
$3.02
10mm Diameter, 50mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HMEF10.50)
$1.32
10 in stock
Only 10 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00058093 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HMEF10.50 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.