| Diameter | 12 mm (0.472″) |
|---|---|
| Wrench Size | 19 mm (0.748″) |
| Length | 65 mm (2.560″) |
| Material | Stainless Steel |
8mm Diameter, 80mm Long, 13mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109880)
$1.30
14mm Diameter, 40mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091440)
$1.57
12mm Diameter, 65mm Long, 19mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C12.65)
$2.25
8 in stock
Only 8 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 2.2 × 2.2 cm |
| Bin Location | 00058061 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C12.65 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.