| Diameter | 18 mm (0.708″) |
|---|---|
| Wrench Size | 27 mm (1.062″) |
| Length | 60 mm (2.362″) |
| Material | Stainless Steel |
14mm Diameter, 35mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.35)
$1.93
20mm Diameter, 120mm Long, 30mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C20.120)
$6.74
18mm Diameter, 60mm Long, 27mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C18.60)
$2.93
10 in stock
Only 10 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 × 3 cm |
| Bin Location | 00058073 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C18.60 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.