| Diameter | 20 mm (0.787″) |
|---|---|
| Wrench Size | 30 mm (1.181″) |
| Length | 60 mm (2.362″) |
| Material | Stainless Steel |
14mm Diameter, 50mm Long, 22mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C14.50)
$2.50
22mm Diameter, 90mm Long, 32mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C22.90)
$7.91
20mm Diameter, 60mm Long, 30mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (HM10.9C20.60)
$4.53
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.3 × 3.5 × 3.5 cm |
| Bin Location | 00058081 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | HM10.9C20.60 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.