Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 3 cm |
| Bin Location | 00071027 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fuel System |
| Part Type | Aftermarket |
| Alt. P/N | 5135308 |
| MPN | 05135308 |
| Part # | 05135308A |
$20.93
2 in stock
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11 × 3 cm |
| Bin Location | 00071027 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fuel System |
| Part Type | Aftermarket |
| Alt. P/N | 5135308 |
| MPN | 05135308 |
| Part # | 05135308A |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.