| Female Tube | 15.8 mm (0.625″) |
|---|---|
| Male Tube | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Style | One-Piece Style |
| Fitting Type | Reducer Adapter |
5/8″ FJIC x 3/4″ MJIC, One-Piece Type, Reducer Flare Adapter (S3735-1012)
$6.27
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.4 × 3.3 × 3.3 cm |
| Bin Location | 00095054 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | S3735-1012 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.