| Diameter | 6 mm (0.236″) |
|---|---|
| Wrench Size | 10 mm (0.393″) |
| Thickness | 6 mm (0.236″) |
| Material | Stainless Steel |
Makita® 5/8"-45 Lock Nut (224568-4)
$5.41
14mm Diameter, 14mm Thickness, 22mm Wrench Size, Steel Nylon Locknut, Zinc (LNMC14)
$0.35
6mm Diameter, 6mm Thick, 10mm Wrench Size, Steel Nylon Locknut, Zinc (LNMC6)
$0.50
19 in stock
Only 19 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.004 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.2 × 1.2 × 0.6 cm |
| Bin Location | 00058041 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | LNMC6 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.