| Diameter | 8 mm (0.315″) |
|---|---|
| Wrench Size | 13 mm (0.512″) |
| Length | 25 mm (0.984″) |
| Material | Stainless Steel |
6mm Diameter, 16mm Long, 10mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109616)
$0.50
10mm Diameter, 35mm Long, 17mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC1091035)
$0.92
8mm Diameter, 25mm Long, 13mm Wrench Size, Steel Hex Cap Screw (CSMC109825)
$0.64
25 in stock
Less than 25 items left!
Additional information
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 1.5 × 1.5 cm |
| Bin Location | 00058044 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | CSMC109825 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.