Specification
| Item Length | 44.45 mm (1.75″) |
|---|---|
| Outside Diameter | 17.44 mm (0.687″) |
| Inside Diameter | 14.27 mm (0.562″) |
Navistar International® Power Steering Reservoir Cover Gasket (1660437C1)
$8.33
Pitman Arm Bolt (HFB64PAB)
$10.95
$2.25
4 in stock
| Item Length | 44.45 mm (1.75″) |
|---|---|
| Outside Diameter | 17.44 mm (0.687″) |
| Inside Diameter | 14.27 mm (0.562″) |
| Weight | 0.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 2 × 2 cm |
| Bin Location | 00037120 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | 722106 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.