| Inside Diameter | 222.7 mm (8.77″) |
|---|---|
| Outside Diameter | 343.4 mm (13.52″) |
| Bolt Circle | 285.7 mm (11.25″) |
| Thickness | 0.89 mm (0.035″) |
Trux® 33mm ABS Plastic Push-On Nut Cover w/ Flange, Chrome (TNUT-F2)
$1.70
Stemco® 5.531" Bolt Circle, 5/16" Bolt Size, Steer Hub Cap with Pipe Plug (343-4249)
$98.54
Accuride® 10-Bolt Holes, 1″ Bolt Size, Wheel Guard Hub Piloted (590-3)
$10.80
17 in stock
Only 17 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 36 × 0.5 cm |
| Bin Location | 00038207 |
| brand/supplier | |
| Part # | 590-3 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.