Additional information
| Weight | 2.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 10 cm |
| Bin Location | AT100112 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part Type | OEM |
| Condition | Used |
| MPN | 29543300 |
| Part # | 29543300-U |
Allison Transmission® OEM Pitot Tube (6773997)
$398.50
Allison Transmission® Shaft Assembly (29544481)
$2,124.50
$2,631.93
Out of stock
| Weight | 2.56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 10 cm |
| Bin Location | AT100112 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part Type | OEM |
| Condition | Used |
| MPN | 29543300 |
| Part # | 29543300-U |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.