Specification
| Series | AMPSEAL |
|---|---|
| Positions | 35-Way |
| Connector | Plug Type |
| Pitch Spacing | 0.157″ (4mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting | Free Hanging |
GM Weather-Pack 4-Pin Male Connector (784525)
$7.55
Delphi/Aptiv MP280 Series 7-Pin Black Unsealed Male Connector (12041254)
$5.29
$31.32
4 in stock
| Series | AMPSEAL |
|---|---|
| Positions | 35-Way |
| Connector | Plug Type |
| Pitch Spacing | 0.157″ (4mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting | Free Hanging |
| Weight | 0.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3.5 × 7 cm |
| Bin Location | 00051014 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Connectors |
| Part # | 776164-1 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.