| Inside Diameter | 76.20 mm (3.00″) |
|---|---|
| Centerline Length | 152.4 mm (6.00″) |
| Hose Type | CAC Hose Type |
| Reinforcement | 4-Ply Polyester |
Automann® 3″ I.D x 6″ Length – CAC Hot Side Connector Hose Clamp Kit, Silicone (561.306306RK)
$73.46
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 16 × 14 cm |
| Bin Location | 00048115 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hose Assembly |
| Part # | 561.306306RK |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.