| Max. Height | 42.41 cm (16.7″) |
|---|---|
| Max. Diameter | 32 cm (12.60″) |
| Top Plate C to C | 13.97 cm (5.50″) |
| Top Plate Dia. | 22.86 cm (9.00″) |
| Bottom Plate Type | Plastic Plate Type |
Sampa 500.906-01 Cab Bellow w/o Shock Absorber, Suitable For Navistar (AB7081)
$63.42
Firestone® 17.80″ Ext. Height – Air Spring, Reversible Sleeve Type (W01-358-8740)
$318.25
Automann® 5.5″ C to C, 16.7″ Max. Height, Air Spring – Rolling Lobe, Fits International (AB1DK23I-9567)
$254.92
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 15.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 32 cm |
| Bin Location | ABR-12 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Suspension |
| Part # | AB1DK23I-9567 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.