Specification
| Supply Port | 12.70 mm (1/2″ NPT) |
|---|---|
| Control Port | 6.350 mm (1/4″ NPT) |
| Delivery Port | 12.70 mm (1/2″ NPT) |
| Dryer Type | Stand-Alone Type |
| Body Mounting | 3/8″-16 UNC-2B (4x) |
$1,202.65
1 in stock
| Supply Port | 12.70 mm (1/2″ NPT) |
|---|---|
| Control Port | 6.350 mm (1/4″ NPT) |
| Delivery Port | 12.70 mm (1/2″ NPT) |
| Dryer Type | Stand-Alone Type |
| Body Mounting | 3/8″-16 UNC-2B (4x) |
| Weight | 46.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.64 × 30.48 × 20.32 cm |
| Bin Location | 00034301 |
| brand/supplier | |
| Product Group | HVAC |
| Part # | 065612 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.