Specification
| Delivery Port (4) | 0.375 mm (3/8″ NPT) |
|---|---|
| Reservoir Port | 19.05 mm (3/4 NPT) |
| Supply Port | 6.350 mm (1/4″ NPT) |
| Service Port | 6.350 mm (1/4″ NPT) |
Bendix® 4-Port Delivery, Remanufactured R-12P Pilot Relay Valve (109264X)
$250.90
Bendix® 4-Port Delivery, Remanufactured R-12P Relay Coreless Valve (OR109264X)
$271.50
$28.20
Out of stock
| Delivery Port (4) | 0.375 mm (3/8″ NPT) |
|---|---|
| Reservoir Port | 19.05 mm (3/4 NPT) |
| Supply Port | 6.350 mm (1/4″ NPT) |
| Service Port | 6.350 mm (1/4″ NPT) |
| Weight | 11.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.4 × 20.3 × 20.3 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Brake System |
| Part # | 101112 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.