| Control Port | 3.175 mm (1/8″ NPT) |
|---|---|
| Reservoir Port | 3.175 mm (1/8″ NPT) |
| Item Voltage | 24-Volt (Nominal) |
| Operating Temp. | -40 °F (-40 °C) |
| Connector Type | Male 2-Way Sealed |
Parker Chelsea® Three-Position, Four-Way Power Take-Off – Control Valve (328865X)
$429.65
Festo OS-1/2 Pneumatic OR Gate, Logic Function Valve, G1/2 Port, 1 bar .. 10 bar (3427)
$625.50
Bendix® EverFlow NEW 24V Air Dryer Pressure Control Module (800722)
$163.34
Out of stock
Additional information
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 6.5 × 11 cm |
| Bin Location | 00034405 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Air System |
| Part # | 800722 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.