| Item Length | 9.779 cm (3.85″) |
|---|---|
| Thread Size | M22 x 1.50-6g |
| Head Diameter | 3.327 cm (1.31″) |
| Body Diameter | 2.26 cm (0.89″) |
| Stud Type | Round Headed |
Blue Bird 3.850″ Length, M22 x 1.5 Thread, Wheel / Serrated Stud (00044635)
$4.00
10 in stock
Only 10 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 4 cm |
| Bin Location | SC10 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | 00044635 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.