| Size | Large (L) |
|---|---|
| Length | 24 mm (9.50″) |
| Finish | Fully Textured |
| Glove Type | Disposable |
Watson Gloves® Stealth Scorpion Gloves, Snug-Fit, Large, Green/Black (378-L)
$12.92
Tuff® 1-Pack/100 pcs. Heavy-Duty Nitrile Disposable Gloves, Medium (950PFM)
$21.84
Bob Dale Gloves® Grippaz 6mil Disposable Nitrile Orange Gloves, Large, 1-Pack/10pcs. (99-1-6100P-L)
$3.62
1 in stock
Only 1 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 17 × 2 cm |
| Bin Location | D25-02 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Protective Gear |
| Part # | 99-1-6100P-L |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.