| Item Length | 67.05 mm (2.64″) |
|---|---|
| Male Pipe | 38.1 mm (1.50″) |
| Female Swivel | 38.1 mm (1.50″) |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
Brennan 1-1/2″ MNPT x 1-1/2″ Female Swivel, 90° Elbow, Forged Steel (1501-24-24-FG)
$65.62
Out of stock
Additional information
| Weight | 2.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 1.9 × 3.4 cm |
| Bin Location | 00095038 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 1501-24-24-FG |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.