| Item Length | 39.8 mm (1.57″) |
|---|---|
| Male Pipe | 38.1 mm (1.50″) |
| Female Pipe | 31.75 mm (1.25″) |
| Adapter Type | Straight Adapter |
Brennan 1/2″ MNPT x 1/8" FNPT, Straight, Steel Hex Reducer Bushing (5406-08-02)
$7.25
3/4" x 1/4" Bushing, Stainless (SSB3414)
$5.77
Brennan 1-1/2″ MNPT x 1-1/4″ FNPT, Straight, Steel Hex Reducer Bushing (5406-24-20)
$21.34
Out of stock
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 6 × 6 cm |
| Bin Location | 00095018 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 5406-24-20 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.