| Item Length | 60.45 mm (2.38″) |
|---|---|
| Male Pipe | 31.75 mm (1.25″) |
| Female Swivel | 31.75 mm (1.25″) |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
Brennan 1-1/4″ MNPT x 1-1/4″ Female Swivel, 90° Elbow, Forged Steel (1501-20-20-FG)
$38.40
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 1.63 × 3 cm |
| Bin Location | 00095038 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 1501-20-20-FG |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.