| Item Length | 28.4 mm (1.12″) |
|---|---|
| Male Pipe | 12.7 mm (0.50″) |
| Thread | Hex Head |
| Adapter Type | Straight Adapter |
Brennan 1/2″ MNPT, Straight Steel Type, Hex Head Pipe Plug (5406-P-08)
$1.81
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.3 × 2.6 × 2.6 cm |
| Bin Location | 00095011 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 5406-P-08 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.