| Item Length | 31.24 mm (1.23″) |
|---|---|
| Female Pipe | 12.7 mm (0.50″) |
| Female Swivel | 12.7 mm (0.50″) |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
Brennan 1/2″ FNPT x 1/2″ Female Swivel, 90° Elbow, Forged Steel (1502-08-08-FG)
$9.97
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 1.06 × 1.95 cm |
| Bin Location | 00095038 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 1502-08-08-FG |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.