| Item Length | 22.35 mm (0.88″) |
|---|---|
| Female Pipe | 6.35 mm (0.25″) |
| Female Swivel | 6.35 mm (0.25″) |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
Brennan 1/4″ FNPT x 1/4″ Female Swivel, 90° Elbow, Forged Steel (1502-04-04-FG)
$6.73
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.1 × 0.8 × 1.45 cm |
| Bin Location | 00095038 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 1502-04-04-FG |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.