| Item Length | 7.62 mm (0.30″) |
|---|---|
| Male Pipe | 3.17 mm (0.125″) |
| Thread | Hollow Hex Plug |
| Adapter Type | Straight Adapter |
Brennan 1/8″ MNPT, Straight Steel Type, Hollow Hex Pipe Plug (5406-HP-02)
$1.41
112 in stock
This item is selling fast!
Additional information
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.8 × 1 × 1 cm |
| Bin Location | 00095013 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 5406-HP-02 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.