| Item Length | 44.4 mm (1.75″) |
|---|---|
| Male Pipe | 50.8 mm (2.00″) |
| Thread | Hex Head |
| Adapter Type | Straight Adapter |
Brennan 2″ Male NPT, Straight Steel Type, Hex Head Pipe Plug (5406-P-32)
$31.88
Out of stock
Additional information
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.6 × 7.5 × 7.5 cm |
| Bin Location | 00095012 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 5406-P-32 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.