| Item Length | 22.8 mm (0.90″) |
|---|---|
| Male Pipe | 50.8 mm (2.00″) |
| Thread | Hollow Hex Plug |
| Adapter Type | Straight Adapter |
Brennan 2″ MNPT, Straight Steel Type, Hollow Hex Pipe Plug (5406-HP-32)
$33.34
4 in stock
Only 4 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 6 × 6 cm |
| Bin Location | 00095013 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 5406-HP-32 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.