| Item Length | 40.38 mm (1.59″) |
|---|---|
| Male Pipe | 19.05 mm (0.75″) |
| Female Swivel | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
Brennan 3/4″ MNPT x 3/4″ Female Swivel, 90° Elbow, Forged Steel (1501-12-12-FG)
$12.63
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 1.06 × 2.02 cm |
| Bin Location | 00095037 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 1501-12-12-FG |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.