| Item Length | 30.98 mm (1.22″) |
|---|---|
| Male Pipe | 9.52 mm (0.375″) |
| Female Swivel | 6.35 mm (0.25″) |
| Fitting Type | 90-Degree Elbow |
Brennan 3/8″ MNPT x 1/4″ Female Swivel, 90° Elbow, Forged Steel (1501-06-04-FG)
$17.34
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.45 × 0.75 × 1.4 cm |
| Bin Location | 00095036 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 1501-06-04-FG |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.