| Item Length | 50.03 mm (1.97″) |
|---|---|
| Female Pipe | 19.05 mm (0.75″) |
| Female Swivel | 19.05 mm (0.75″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
3/4" Female JIC, Flare Adapter Fitting, Swivel Union, Steel (S3542-12)
$11.25
1" Female JIC, Flare Adapter Fitting, Swivel Union, Steel (S3542-16)
$33.29
Brennan 3/4″ FNPT x 3/4″ Female Swivel, Steel Straight Adapter (1405-12-12)
$8.67
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 1.25 × 1.25 cm |
| Bin Location | 00095034 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 1405-12-12 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.