| Length | 167.0 mm (6.57″) |
|---|---|
| Width | 38.0 mm (1.50″) |
| Thickness | 5.08 mm (0.20″) |
| Material | Zinc Plated Steel |
Eberspacher® Mounting Bracket, Use For 7-Day Timer System (CA010061)
$9.56
Control Valve Pivot Plate, For Tubing Tong Replacement Part( 45190)
$98.73
CAT® 101.6 mm Diameter, Single Half Top Steel Clip, Fits 3/8″-16 Bolts (6V-6782)
$49.12
11 in stock
Only 11 items left in stock!
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 3.7 × 3.7 cm |
| Bin Location | 00049825 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | 6V-6782 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.