| Outside Diameter | 25.40 mm (1.00″) |
|---|---|
| Inside Diameter | 22.09 mm (0.87″) |
| Item Length | 1.778 mm (0.07″) |
| Spacer Type | Center Hole-Slot |
Detroit Diesel® OEM Spacer (5123429)
$6.61
Spacer, For Open Mouth Back-up Replacement Part (55121)
$20.67
CAT® 25.46mm O.D, 1.84mm Thickness, Fuel Transfer Pump Spacer (7E-3667)
$1.40
4 in stock
Only 4 items left in stock!
Additional information
| Weight | 0.002 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 2.5 × 2.5 cm |
| Bin Location | 00032103 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fasteners |
| Part # | 7E-3667 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.