Specification
| Overall Length | 112 mm (4.42″) |
|---|---|
| Housing Diameter | 56.6 mm (2.22″) |
| Supply Connection | 1/2″ – 14 NPT |
| Rotor Connection | 1″-14 UNS RH |
$273.41
1 in stock
| Overall Length | 112 mm (4.42″) |
|---|---|
| Housing Diameter | 56.6 mm (2.22″) |
| Supply Connection | 1/2″ – 14 NPT |
| Rotor Connection | 1″-14 UNS RH |
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7.5 × 8 cm |
| Bin Location | A40085 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hydraulics |
| Part # | 1205-000-001 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.