Specification
| Inner Diameter | 127.0 mm (5.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 152.4 mm (6.00″) |
| Length | 152.4 mm (6.00″) |
Donaldson® 5″ I.D, 6″ Length, Straight Hump Hose – EPDM Rubber (P105610)
$50.53
Fleetguard® Hump Hose (3316632S)
$34.19
$19.58
11 in stock
| Inner Diameter | 127.0 mm (5.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 152.4 mm (6.00″) |
| Length | 152.4 mm (6.00″) |
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 19 × 19 cm |
| Bin Location | 00046705 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| MPN | P112611 |
| Part # | 901089 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.