Specification
| Inner Diameter | 151.8 mm (5.98″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 151.8 mm (5.98″) |
| Center Height | 170.9 mm (6.73″) |
| Radius | 127.0 mm (5.00″) |
Cummins® Intake Manifold Gasket (4095443)
$52.25
Donaldson® 7″, 7.9″ Inner Width, 6″ Long, Reducer Hump – EPDM Rubber (P112609)
$134.69
$106.99
1 in stock
| Inner Diameter | 151.8 mm (5.98″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 151.8 mm (5.98″) |
| Center Height | 170.9 mm (6.73″) |
| Radius | 127.0 mm (5.00″) |
| Weight | 3.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 32 × 15.5 cm |
| Bin Location | 00046705 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| Part # | P105535 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.