Specification
| Inner Diameter | 152.4 mm (6.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 139.7 mm (5.50″) |
| Length | 152.4 mm (6.00″) |
Donaldson® 5″, 7″ I.D, 6.26" Center Height, 90-Deg. Reducer Elbow, Rubber (P159820)
$57.22
Isuzu® Inlet Valve (8971021231)
$44.79
$42.52
4 in stock
| Inner Diameter | 152.4 mm (6.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 139.7 mm (5.50″) |
| Length | 152.4 mm (6.00″) |
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 19 × 15.5 cm |
| Bin Location | 00046701 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| MPN | P101294 |
| Part # | 900824 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.