Specification
| Inner Diameter | 152.4 mm (6.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 202.9 mm (7.99″) |
| Length | 152.4 mm (6.00″) |
Fleetguard® 1/8″ NPT Thread – Air Filter Minder Restriction Gauge, Direct Mount (3905161S)
$80.54
Cummins® OEM Breather Tube (3047134)
$23.50
$107.55
1 in stock
| Inner Diameter | 152.4 mm (6.00″) |
|---|---|
| Inner Diameter 2 | 202.9 mm (7.99″) |
| Length | 152.4 mm (6.00″) |
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.7 × 24 × 24 cm |
| Bin Location | 00046701 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Hoses |
| MPN | P114315 |
| Part # | 900725 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.