Specification
| Inner Diameter | 203.2 mm (8.00″) |
|---|---|
| Center Height | 215.9 mm (8.50″) |
| Radius | 165.1 mm (6.50″) |
Donaldson® 5″ I.D, 6″ Length, Straight Hump Hose – EPDM Rubber (P105610)
$50.53
Fleetguard® Hump Hose (3316632S)
$34.19
$98.88
4 in stock
| Inner Diameter | 203.2 mm (8.00″) |
|---|---|
| Center Height | 215.9 mm (8.50″) |
| Radius | 165.1 mm (6.50″) |
| Weight | 6.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 24 × 24 cm |
| Bin Location | 00046715 |
| brand/supplier | |
| MPN | P112605 |
| Part # | 900938 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.