| Overall Length | 171.7 mm (6.76″) |
|---|---|
| Outer Diameter | 97.02 mm (3.82″) |
| Inner Diameter | 16.76 mm (0.66″) |
| Type | Water Separator |
| Filter Style | Cartridge Style |
Fleetguard® Fuel/Water Separator Filter (FS19520)
$45.38
Donaldson® Fuel Filter, Cartridge (P550632)
$32.47
Donaldson® Fuel/Water Separator Cartridge Filter (P550467)
$36.87
Out of stock
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 18 cm |
| Bin Location | 00026220 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | P550467 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.