| Outer Diameter | 624 mm (24.57″) |
|---|---|
| Inner Diameter | 176 mm (6.940″) |
| Length | 624 mm (24.57″) |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Safety Media |
Donaldson® Primary Air Filter, Round (P126318)
$97.07
Donaldson® Air Filter, Safety (P776695)
$61.38
Donaldson® Safety Air Filter, Radialseal (P781102)
$147.50
2 in stock
Only 2 items left in stock!
Additional information
| Weight | 7.02 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 70 cm |
| Bin Location | SC603 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Filtrations |
| Part # | P781102 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.