Specification
| Attachment | Twist-On |
|---|---|
| Diameter | 76.2 mm |
| Pressure | 15 PSI |
| Vented | No |
| Pressurized | Yes |
| Material | Plastic |
Tramec Sloan® 1" Diameter – Oil Filler Cap, Adjustable Type, Stainless Steel (431093)
$22.25
#10 Radiator Cap (I420)
$133.95
$38.67
Out of stock
| Attachment | Twist-On |
|---|---|
| Diameter | 76.2 mm |
| Pressure | 15 PSI |
| Vented | No |
| Pressurized | Yes |
| Material | Plastic |
| Weight | 0.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.65 × 7.62 × 2.65 cm |
| Bin Location | 52045 |
| brand/supplier | |
| color | Black, Yellow |
| Finish | |
| Part # | 902-5402CD |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.