Specification
| Amperage | 4-Amp |
|---|---|
| Voltage | 32VAC |
| Diameter | 0.25 mm |
| Fuse Type | Fast Blow |
| Mounting | Holder / Clip |
| Material | Glass |
$0.73
17 in stock
| Amperage | 4-Amp |
|---|---|
| Voltage | 32VAC |
| Diameter | 0.25 mm |
| Fuse Type | Fast Blow |
| Mounting | Holder / Clip |
| Material | Glass |
| Weight | 0.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.6 × 0.6 × 1.6 cm |
| Bin Location | 00056061 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Electrical |
| Part # | SFE-4 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.