| Item Length | 53.1 mm (2.09″) |
|---|---|
| Tube O.D | 31.75 mm (1.25″) |
| Male Pipe | 31.75 mm (1.25″) |
| Fitting Type | Straight Adapter |
1/2" Female Swivel x 3/8" Male NPT, Swivel Adapter, Steel (S3520-8C)
$0.25
Adaptall 1/4″ MJIC x L06 Female Swivel, Straight Adapter (9022-04-L06-12)
$21.31
Eaton Weatherhead® 1-1/4″ x 1-1/4″ NPT, Female 37deg JIC Swivel to Male Adapter (9100X20X20)
$38.85
Out of stock
Additional information
| Weight | 1.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 5.8 × 5.8 cm |
| Bin Location | 000 |
| brand/supplier | |
| Product Group | Fittings |
| Part # | 9100X20X20 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


Reviews
There are no reviews yet.